Ramazan Ayında Ayetel Kursi Okumak

ramazanda okunacak dualar

Değerli müslüman din kardeşlerim nasılsınız, inşallah iyisinizdir. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri, ettiğimiz duaları kabul eder inşallah.

Ayetel Kursi Ramazan ayında okunacak en hayırlı dualardandır. Ayetel Kursi çok esrarlı ve mübarek bir duadır. Yemeğe okunursa yemek bereketlenir, sürekli okuyan kişi unutkanlık yüzü görmez, evden çıkarken okuyan yapacağı her şeyde muaf olur ve evi hırsızdan korunur, eve girerken okunursa fakirlikten kurtulunur, her murat için okunur ve dileğin ne ise kabul olur, koruyucu kalkan gibi bir duadır. Okuyanı tüm kaza, bela ve kötülüklerden korur. Sıkıntılı anında okuyan kişinin sıkıntısını giderir. Her farz namazın arkasından okuyan cennete nail olur.

Okuma sayısı olarak; 17-21-50-57-170-313 defa okunabilir.

AYETEL KURSİ OKUNUŞU: “Bismillahirrahmanirrahim Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm. “

Bu duanın açamayacağı hiçbir kapı yoktur. Alışkanlık haline getirilip sürekli tespih edilmelidir. Her derde deva ve koruyucu özelliği çok büyük bir duadır. . Ramazan ayında da mutlaka her gece Ayetel Kursi okuyunuz.

Bagimliliklardan Kurtulmanin Yolu

  Bağımlıklardan kurtulmak mümkün öncelikle tıbbın psikolojinin bilinçaltının yardımıyla ve İslamı anlayarak