Sevgi ve Huzur Olsun


Ülkemiz yaşaması zor bir ülke haline geldi.


Suçlar, kötülükler,terör,işsizlik,doğa katliamı,tecavüz,örf ve adetlerden kopuş,boşanmalar,aile yapısını kaybediş, öfke, nefret... had safhada. Bu mübarek gecede ülkemiz,insanlarımız için dua edelim.

Kovulmuş Şeytan’ın şerrinden Allah’a sığınırım.
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı ile..
Ya Rabbi milletimizi ıslah eyle. Ey Rabbimiz, bizi doğru yola ilettikten sonra kalplerimizi kaydırma!Rabbimiz, bizi, inkâr edenlere ezdirme, onları bize musallat etme, onlarla bizi imtihan etme!Ey Rabbimiz, Kıyamette bizi rezil etme!Rabbim dünyadaki tüm insanların kalplerini sevgi ve huzur ile doldur. Rabbim tüm insanları affet. 
Allah’ım, bizi hayatta bıraktığın sürece kulağımızdan, gözümüzden ve kuvvetimizden bizi faydalandır. Bunları son anımıza kadar bizden alma! Bize zulmedenlerden intikamımızı al! Bize düşmanlık edenlere karşı bize yardım et! Bize musibet verme! Dünyayı, bizim en büyük kaygımız ve ilmimizin son hedefi yapma! Bize acımayanları başımıza musallat etme!
Bu mübarek gün ve gecelerin hürmetine bizleri affeyle,bizleri Senin dostlarınla arkadaş eyle,bizler için cehennem kapısını açtırma Ya Rabbi...Bizleri,vatanımızı,milletimizi ve sana inananları koru,bizleri rahmetinden esirgeme,gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle,hakkımızda hayırlı olana da gönlümüzü razı eyle...Bizlerin hem bu dünyasını hem ahiretini güzelleştir...Cümlemizin yüreğindeki hayırlı dualarını kabul eyle...Içimizde Allah korkusu olmayanlara Allah korkusu ver...Anne ve babalarımıza,eş ve çoluk çocuklarımıza,bizlere sağlık,sıhhat ve hayırlı ömürler ver...Ey Rabbim...Duam Allah dostlarının duası olsun,onlar her kimin adını anıp onun hürmetine dua ediyor Senden diliyorlarsa ben de el açtım onlar yüzü suyu hürmetine Senden diliyorum geri çevirme Rabbim...Amin...Amin...Amin...

Bagimliliklardan Kurtulmanin Yolu

  Bağımlıklardan kurtulmak mümkün öncelikle tıbbın psikolojinin bilinçaltının yardımıyla ve İslamı anlayarak